mechanik Chojna

"Człowiek po to wymyślił samochód, aby wygodnie siedzieć stojąc w korkach" A. Majewski

Auto Serwis ATS

Nasza przygoda z branżą Transport - Spedycja – Logistyka rozpoczęła się przeszło 20 lat temu wraz z powstaniem firmy Stanisław Będzak & Grzegorz Będzak Usługi Transportowe S.C.

Wraz z upływem lat, wyspecjalizowaliśmy się zarówno w transporcie krajowym jak i międzynarodowym. Bazując na bogatym doświadczeniu, organizujemy kompleksowe przewozy ładunków. W trosce o naszych Klientów, dysponujemy wykwalifikowaną i profesjonalną kadrą pracowniczą.

W związku z ciągłym rozwojem firma Stanisław Będzak & Grzegorz Będzak Usługi Transportowe S.C, w 2009 roku przekształciła się w ATS Będzak Spółka Jawna. Nauczeni latami doświadczenia w mechanice osobowej i ciężarowej, wraz z początkiem 2012 roku rozpoczęliśmy kolejny filar naszej działalności - otwarcie profesjonalnego warsztatu samochodowego w miejscowości Chojna. Doskonała lokalizacja sprawia, że dojazd do naszej firmy nie sprawia kłopotu zarówno Klientom z Polski jak i z Niemiec.

Cały czas staramy się rozwijać i poszerzać zakres proponowanych przez nas usług. Stawiamy na jakość i profesjonalizm, co doceniło już szerokie grono Klientów. Dzięki niskim, uczciwym cenom oferowanych przez nas towarów oraz fachowej, wysokiej jakości, Klienci doceniają standard świadczonych przez nas usług. Wśród naszej obsługi znajdziecie Państwo doświadczonych pracowników, którzy chętnie doradzą i służą fachową pomocą.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie i przeszło 20 letnią współpracę na polskim i zagranicznym rynku. Zapraszamy Państwa do naszego warsztatu samochodowego!

Zespół ATS Będzak

Na naszych klientów czeka